Tým našich odborníků Vám poskytne kompletní projektovou a výrobní podporu pro vícepodlažní dřevostavby

Dřevo nás baví. Přinášíme profesionální, zodpovědný a nadšený přístup ke každé stavbě, požadavkům investorů a výzvám architektů. Projektantům, architektům i investorům nabízíme kompletní servis k aplikaci dřevěných konstrukcí nebo dřevěných lehkých obvodových plášťů Envilop.

 

Architektura

Máte vlastní architektonický návrh? Skvělé, pomůžeme vám ho zrealizovat! Pokud ne, naši architekti Vám vypracují návrh podle vašich požadavků.

Tepelná technika

Provádíme tepelně technické výpočty detailů a konstrukcí, posouzení součinitele prostupu tepla, a difuze vodních par konstrukcí.

Energetická náročnost

Chcete vědět kolik vaše budova spotřebuje energie a kde jsou největší rezervy pro úsporu provozních nákladů?Zpracujeme Vám posouzení energetické náročnosti nebo energetický audit budovy ze kterého se to dozvíte.

Požární bezpečnost

Naši odborníci na požární bezpečnost se vypořádají s těmi nejsložitějšími situacemi. Jestli existuje možnost aplikace dřevěných konstrukcí, my ji najdeme a obhájíme.

Mechanická odolnost

Rádi přijímáme výzvy při návrhu inovativních a nových konstrukcí i materiálů. Poskytneme Vám statické posouzení náročných staveb s použitím dřeva. Bezpečnost především a tak navržená řešení ověřujeme v akreditované zkušebně.

Hodnocení komplexní kvality budov

Jak si stojí vaše stavba v kvalitě vnitřního prostředí? Jaký má dopad na životní prostředí nebo sociální oblast? Tyto a další údaje získáte posouzením metodikou hodnocení kvality budovy SBToolCZ. Jsme autorizovaná osoba a poskytneme Vám komplexní konzultační služby a podporu během přípravy projektu.

Podpora výroby a distribuce licence

Pro realizační firmy vypracováváme výrobní i montážní dokumentaci, zajišťujeme vývoj a testování nových výrobků a poskytujeme licence systému Envilop.